Plán na týden od 30. 3. do 3. 4. 2020

Záměrně nerozepisuji učivo na jednotlivé dny – využijme toho, že nemáme rozvrh a každý může pracovat svým tempem a podle toho, do čeho se mu právě nyní chce. Než se do úkolu pustíte, raději se sem znovu podívejte, protože občas něco nového doplním podle měnící se situace. Pokud je zde termín, je nutné jej dodržet. 

Neveselá rekapitulace Sciotestů z minulého týdne:

Mnohoúhleníky: 1. pokus absolvovalo 18 z 24, 2. pokus 4. 

Přímá a nepřímá úměrnost: 1. pokus 16, 2. pokus 2.

Tak nevím ... Buď jste si vše špatně naplánovali, nebo jsem to špatně zadala.

Z výše uvedeného plynou následující úkoly:

1. Kdo nesplnil, dodělá SCIO testy - druhé pokusy v pondělí zpřístupním všem. Tentokrát už nestačí test jenom vyplnit, ale je třeba mi poslat vaše výpočty všech 8 (16) příkladů (fotka na WhatsApp) i když třeba nebudou správné. Pište čitelně s číslem úlohy. Potřebuji zjistit, kde je problém, abych dále přizpůsobit výuku. Termín: neděle 5. 4. 2020.

2. Vyřešte úlohu: "Muž vejde do obchodu a z pokladny ukradne 1000 Kč. Následně si vybere zboží v hodnotě 700 Kč a zaplatí prodejci ukradenou tisícíkorunou. Prodavač mu vrátí 300 Kč. Jaká tedy byla celková ztráta prodávajícího?" Odpověď se slovním zdůvodněním pošlete do pátku 3. 4. 2020.

3. Někteří máte splněno. Abyste se nenudili, v odkazech máte hlavolam (je hned první). Můžete ho zkusit vyřešit, a pokud se vám to povede, sepište plán jízd a pošlete. Termín 1. 9. 2020.

On-line konzultace

Potřebujeme si domluvit čas konzultací. Vyplňte co nejdříve krátký dotazník - zde. UKONČENO. Závěr v učebně.

Učebna

Dnes 31.3.2020 se přesouváme do učebny. Kód vám pošlu na WhatsApp. První pomoc zde.