Fotogalerie

Fotogalerii navštívíte kliknutím na obrázek nebo její název.

Divoká Šárka (4. třída)

Po týdnu tropických veder se budova školy vyhřála tak, že zde již nebylo možno vydržet. Tak jsme v pátek 14. 6. 2019 vyrazili do prostředí snesitelnějšího - do Divoké Šárky (a jen tak mimochodem jsme se stavili na koupališti u Veselíka).

Dopoledne pro předškoláky (4. třída)

Na středu 12. 6. 2019, kdy teplota dosahovala 32 stupňů, bylo naplánováno dopoledne pro předškoláky z MŠ Šmolíkova, k nimž se připojila i 1. A. Vymyslet program pro 50 mrňousků nebylo jednoduché, protože hlavní kritérium bylo, abychom se neupekli. Děti ze 4. A se zhostily role organizátorů dokonale. Naprosto samostatně promyslely a naplánovaly nejrůznější aktivity (včetně zajištění odměn, nakreslení plakátů, výroby pomůcek), vybraly vhodná místa ve stínu a ráno si vše potřebné na stanoviště samy připravily.

Výlet do Prahy (4. třída)

Ve čtvrtek 6. 6. 2019 jsme hned ráno vyrazili do Prahy a prošli místa, o kterých jsme si povídali ve vlastivědě a která jsou úzce svázána s osobností Karla IV. Z Malostranského náměstí jsme přešli přes Karlův most, který byl takřka bez turistů, uličkami se dostali na Staroměstské náměstí, kde jsme si prohlédli lešení, bedny a těžké stroje (k pomníku ani jinam se dostat nedalo), počkali na cinkání orloje, který byl jako vždy překrásný a odtud se vydali na Václavské náměstí, posilněni zmrzlinou, trdelníky a nechci vědět, čím dalším. Naše cesta končila na Národní třídě, v divadle Reduta.

Den IZS (4. třída)

V pátek 31. 5. 2019 proběhl na naší škole celoškolský projekt - Den IZS. Skvělé bylo, že si děti mohly vše osahat nebo i vyzkoušet - podívejte se sami.

Měřili jsme Zeměkouli (4. i 6. třída)

Znovu jsme zjišťovali pí (6. třída)

Adršpach 2019 (4. třída)

Dědina Cup 2019 (6. třída)

I letos se (již po osmé) konal školní turnaj ve stolním tenise Dědina Cup. Pořadatelství se ujala již potřetí současná 6.A.

A zvládla to bravurně. Myslím, že jsme si to všichni užili a tudíž všichni vyhráli!

Masopust (4. třída)

V pátek 1. 3. 2019 se na naší škole konaly masopustní oslavy. Masky byly překrásné, originální (žádní sportovci) - dojemné, strašidelné, vtipné, kouzelné, pohádkové - prostě nepřehlédnutelné. Tak zase za rok!

Dopravní i další hřiště (4. třída)

V pátek 26.10.2018 jsme cestovali na Vypich na dopravní hřiště. Vzali jsme to přes oboru Hvězda (alespoň od kostela nahoru), dozvěděli jsme se něco o oboře, poznávali listy a dobu do začátku výuky dopravních předpisů jsme přečkali na hřišti.